Skip links

Gala finałowa konkursu WielkoPolka

Konkurs dla aktywnych kobiet realizujących w swoim działaniu wartości Jadwigi Zamoyskiej rozstrzygnięty, Za nami Gala Finałowa „Wielkopolki”.

W Roku Jadwigi Zamoyskiej Fundacja Zakłady Kórnickie docenia kobiety aktywne i zaangażowane społecznie . 26 maja został rozstrzygnięty konkurs „WielkoPolka”.  Jego adresatkami były  pełnoletnie kobiety realizujące projekty społeczne, edukacyjne i związane z rozwojem przedsiębiorczości, pochodzące z Wielkopolski bądź działające na jej terenie.

Konkurs to jedna z inicjatyw Fundacji Zakłady Kórnickie mających uhonorować pamięć o dorobku Generałowej przez nagrodzenie pracy kobiet, które podobnie jak Jadwiga Zamoyska, są liderkami w swoich środowiskach i  zaangażowaniem w działalność społeczną inspirują innych do działania.

 Na zwyciężczynię w każdej z trzech wymienionych wyżej kategorii  czekała zaprojektowana specjalnie na tę okazję statuetka oraz nagroda pieniężna w wysokości 6 000 zł.

Do konkursu zostało zgłoszonych 80 wspaniałych kobiet. Wybór finałowej dziewiątki był dla Kapituły nie lada wyzwaniem. Po wielu godzinach obrad to trudne zadanie powiodło się i z ogromną radością możemy poinformować , że finalistkami konkursu WielkoPolka zostały:

W kategorii działalność społeczna:

Wyróżnienia otrzymały:

Agnieszka Kubicka

s. Józefa Krupa

Laureatką kategorii została:

Dorota Raczkiewicz

W kategorii przedsiębiorczość:

Wyróżnienia otrzymały:

Dominika Narożna

Zofia Przybyła

Laureatką kategorii została:

Honorata Hafke-Dys

W kategorii edukacja:

wyróżnienia otrzymały:

Magdalena Trepińska

Katarzyna Przybył-Tamowicz

Laureatką kategorii została:

Małgorzata Rogal-Dropińska

Wszystkim wyróżnionym Paniom i Laureatkom serdecznie gratulujemy. Już wkrótce zapoznamy Państwa bliżej z ich sylwetkami.

Patroni: